Поради

  во

  На социјалните мрежи се појавиле фотографии на кои може да се види сиот раскош од неодамна одржаната венчавка. Престолонаследникот на Малезија, Тенгку Мухамед ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Многу е извесно дека Филипе Кутињо ова лето ќе си замине од Барселона, не само поради лошата форма туку и поради провокацијата упатена до навивачите на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Во склоп на детската кардиохирургија за прв пат во Клиничката болница Жан Митрев е поставен пејсмејкер кај 5 месечно бебе. Бебето со тежина од 4, 5 килограми, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  БИК Биковите го даваат срцето на дланка и го опсипуваат партнерот со љубов. Од друга страна исто така се сметаат за едни од највнимателните знаци во Зодијакот. ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез е ѕвезда во филмот "Hustlers", кој ги следи животите на поранешните стриптизерки кои одлучиле да крадат од своите богати клиенти од Вол Стирт. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез е ѕвезда во филмот "Hustlers", кој ги следи животите на поранешните стриптизерки кои одлучиле да крадат од своите богати клиенти од Вол Стирт. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Сѐ повеќе се чини дека причината зошто луѓето поставуваат било што на социјалните мрежи е само поради лајкови.Тоа е всушност начин да се добие потврда од ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Оваа статија на Inc.com ни го привлече вниманието со насловот, но и поради тоа што се работи за еден од основачите на Microsoft и познат на сите, Бил Гејтс. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Властите на Шри Ланка воведоа вонредна состојба, која ќе стапи во сила денеска на полноќ. Одлуката е донесена по серијата напади во кои загинаа најмалку 290 ...
  сите 265 | | | веќе видена