Месут Озил

  во

  Поранешниот фудбалер на Арсенал кој пет години го носеше дресот на „Топчиите“, Чарли Николас смета дека Унаи Емери треба да се ослободи од тројца играчи со цел ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Арсенал кој пет години го носеше дресот на „Топчиите“, Чарли Николас смета дека Унаи Емери треба да се ослободи од тројца играчи со цел ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кратко откако е во редовите на Милан, извршниот директор на клубот, Иван Газидис почна да ги поставува коцките по свој терк. Искусниот Газидис имал многу ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Спортски.мк и денес е тука да ви ги пренесува сите случувања на трансфер пазарот – СЛЕДЕТЕ НЕ И БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дејвид Симан денеска му одржа лекција на Месут Озил за неговиот огромен пад во формата под водство на Унаи Емери, изјава на која вечерва се надоврза уште една ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Легендарниот поранешен голман на Арсенал, Дејвид Симан не штедеше остри зборови кога зборуваше за однесувањето на најплатениот фудбалер на „Топчиите“, Месут ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Веќе измина половина од зимскиот преоден рок ширум светот, Спортски.мк е тука за да ве известува за случувањата на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Легендарниот поранешен голман на Арсенал, Дејвид Симан не штедеше остри зборови кога зборуваше за однесувањето на најплатениот фудбалер на „Топчиите“, Месут ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Легендарниот поранешен голман на Арсенал, Дејвид Симан не штедеше остри зборови кога зборуваше за однесувањето на најплатениот фудбалер на „Топчиите“, Месут ...
  сите 15 | | | веќе видена