Лохан

  во

  Глумицата Ен Хатавеј (36) на гостувањето во шоуто на Елен во потполност се отвори и проговори дека имала проблеми со алкохолот. Глумицата и претходно зборувала ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Медиумите пренесуваат дека Боулос наводно го запознал семејството на Тифани во текот на Денот на благодарноста. Тифани Трамп, помладата ќерка на американскиот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ирскиот актер Колин Фарел, во последните неколку години не е толку активен како на филмското платно, така и на црвениот тепих. Но, некогаш ситуацијата била ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Керката на Трамп има дечко од Нигерија, а ова предизвика бурни реакции на социјалните мрежи. Американските медиуми се насладуваат со фактот дека новиот партнер ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Сега Линдзи на социјалните мрежи објави фотографии на кои е целосно гола. Таа го најави враќањњето на сцената со своето МТВ шоу "Lohan Beach Club", кое почнува ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Линдзи Лохан, која го најави враќањето со сопствено шоу наречено “Lohan Beach Club”, се најде на удар на обожавателите бидејќи позирала гола. Ѕвездата на “Mean ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Линдзи Лохан, која го најави враќањето со сопствено шоу наречено “Lohan Beach Club”, се најде на удар на обожавателите бидејќи позирала гола. Ѕвездата на “Mean ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Многумина не ја гледаат клептоманијата како ментално нарушување, туку како уште една лоша навика, но всушност грешат. Клептоманијата (за многумина позната ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Линдзи Лохан после скандалите поврзани за нејзиниот приватен живот одлучила да направи сопствено ријалити шоу. Познатата холивудска глумица и пејачка откри ...
  сите 5 | | | веќе видена