Џенифер Лопез

  во

  Џенифер лежеше на пешкир опкружена со бел песок и синила, и тоа го овековечи со фотографија што ја сподели со обожавателите Латино дивата Џенифер Лопез уживаше ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Според модниот кодекс, жените треба да се облекуваат прикладно за годините, но овие славни дами умеат успешно да износат мини здолниште и во 40-ите и 50-ите ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез изгледа неверојатно добро и има 51 година. Таа често споделува секси фотографии на својот Инстаграм профил, а на последната објава носи само ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил постави фотографија на која е во мини розов костим за капење на плажа во Хамптон во близина ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез (51) во последно време може да се види во хеланки и во „тренинг издание“ на фотографиите на светските медиуми, освен ако не станува збор за ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Латино дивата се прошета во ефектно парче облека и никого не остави рамнодушен… Џенифер Лопез (51) е сликана на улиците во Њујорк во ефектен стајлинг , со кој ...
  сите 9 | | | веќе видена

  51-годишната пејачка Џенифер Лопез била фотографирана на улиците на Њујорк во стајлинг со ефектен дезен, со што го привлекла вниманието на случајните минувачи. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во 1963 година на Монмартр, на прочуениот рид каде што се собирале и се собираат познатите сликари, писатели и уметници, уметничкото париско гнездо кое било ...
  сите 64 | | | веќе видена

   Џенифер Анистон е една од најпознатите актерки во Холивуд, но животот бил премногу суров кон неа. Можеби ние мислиме дека мора да е среќна штом е славна, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Последните недели се појавија гласини дека расте проблемот во врската помеѓу 51-годишната латино дива Џенифер Лопез и нејзиниот шестгодишен помлад свршеник, ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Мајката на Џенифер Лопез, Гуадалупе Родригез можеби има 74 години, но ако ја запрашате неа, таа не се чувствува старо. Всушност, да ја видите како скока на ...
  сите 6 | | | веќе видена