Џенифер Лопез

  во

  Џенифер Лопез има со што да се пофали. Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез (49) дефинитивно е една од најзгодните жени на денешницата. Џеј Ло и тоа ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез има со што да се пофали. Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез (49) дефинитивно е една од најзгодните жени на денешницата. Џеј Ло и тоа ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез по којзнае кој пат го покажа своето боженствено тело. Често ни самите ние не знаеме како да ја опишеме совршената Џенифер Лопез (49) која не ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Започна сезоната на матури, а многумина јавни личности се потсетија како изгледале на оваа посебна вечер. Иако некои се срамат да покажат како изгледале пред ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез по којзнае кој пат го покажа своето боженствено тело. Често ни самите ние не знаеме како да ја опишеме совршената Џенифер Лопез (49) која не ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез по којзнае кој пат го покажа своето боженствено тело. Често ни самите ние не знаеме како да ја опишеме совршената Џенифер Лопез (49) која не ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Вчеравечер во њујоршкиот музеј Метрополитeн беше одржана познатата Мет Гала. Темата на овогодишниот настан гласела “Кeмп: Записи за модата” и е инспирирана од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Избран е најмодерниот модел на патики за оваа година. Иако таканаречените трактор патики направија моден бум во светската мода, класичните бели патики од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Бугарската фолк пејачка Камелија ја обвини Џенифер Лопез дека ја копира. Русокосата ја обвини светската ѕвезда дека воопшто не е оригинална во својот последен ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бугарската фолк пејачка Камелија ја обвини Џенифер Лопез дека ја копира. Русокосата ја обвини светската ѕвезда дека воопшто не е оригинална во својот последен ...
  сите 10 | | | веќе видена

   Убавината е субјективна работа, но овие жени ги гледаме речиси на секоја листа кога станува збор за оваа тема. Тоа значи дека сепак го имаат тој „икс“ ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Пред месец дена Џенифер Лопез соопшти дека работи на нов филм во кој ја игра улогата на стриптизерка. Пејачката заедно со својот вереник била а ригорозна ...
  сите 12 | | | веќе видена