Џастин Бибер

  во

  Штотуку објавениот албум на Ед Ширан сигурно е едно најочекуваните изданија за летово, благодарение на фактот што е комплетно составен од соработки со бројни ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Откако се пишуваше дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради трајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, на површина исплива и една не ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Додека вие размислувате дали да го соблечете горниот дел од бикините, славните личности немаат проблем да прошетаат голи на плажа. Некои, едноставно уживаат ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Тереза Божац и Мауро Зовиќ биле вистински принцеза и принц на матурската вечер во Пула. За двајцата матуранти со Даунов синдром, матурската вечер била како од ...
  сите 10 | | | веќе видена

   Дрејк им остава на продавачки по 100 долари бакшиш, Бибер дава пари на бездомници – дали е за слава или од дарежливост, причината за хуманите гестови на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  На Селена Гомез и биле потребни 4 години, за да сними нов албум, соопшти „Контакт мјузик“. Дваесет и шестгодишната пејачка не издаде албум од „Revival“ во 2015 ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 9 | | | веќе видена