Едно неодамнешно истражување открива дека меѓу жените кои го гледале филмот „Педесет нијанси потемно“, постои поголема веројатноста дека ќе ги изневерат своите ...
сите 4 | | | веќе видена

Во „Парови“ ништо ново. Овој пат, во вербална пресметка влегоа Милјана и Александра. Суботиева го чекаше својот ред за бањање, а бидејќи била нестрплива, ...
| | веќе видена

Американската водителка Џени веќе со години ги развеселува своите гледачи со провокативните настапи пред малите екрани. Но овој пат таа повеќе од сигурно ги ...
сите 13 | | | прочитана: 327 | веќе видена

Емисиите за таленти се популарни во целиот свет. Овој пат ви претставуваме видео од Италија. Канидадот Циска се пријави и сакаше да го покаже својот талент. ...
сите 6 | | | веќе видена

Бројот на слободни работни места во Германија пораснал на над еден милион во последните три месеци од минатата година, покажува истражувањето на германскиот ...
сите 11 | | | веќе видена

На јубилејнта 20та Златна Бубамара, меѓу наградените беше и утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија за најгледана утринска емисија. ...
сите 35 | | | прочитана: 1350 | веќе видена

Денис Кадриќ од Словенија ги шармираше членовите на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а добро се снајде и во предизвикот кој му го постави пејачката Јелена ...
сите 10 | | | прочитана: 4675 | веќе видена

next