Нејтан Присли на 18 години бил тежок повеќе од 165 килограми. Во училиште, во соседството и каде и да се појавел, неговите врсници го навредувале и го ...
| | прочитана: 420 | веќе видена

Во Нанџинг, Кина, ќе се градат вертикални шуми, кои ќе содржат повеќе од 3000 растенија, а јаглеродниот диоксид ќе го претвораат во околу 60 килограми кислород ...
сите 2 | | | веќе видена

На годинашната свеченост за доделување на музичките награди „Греми“ во центарот на вниманието беше Бијонсе. Имено, ова беше нејзиниот прв јавен настап по ...
сите 26 | | | веќе видена

Сите сигурно сме имале прилика да погледнеме како некој се мачи за паркирањето, но оваа жена го има првото место во оваа категорија. Нејзиното паркирање ќе ве ...
сите 2 | | | веќе видена

Претходните денови во јавност излегоа фотографии на учесникот во „Големиот брат“ , Мика облечен како жена, нашминкан и со перика. Веднаш тргнаа гласини дека ...
сите 2 | | | веќе видена

Синоќешното издание на доделувањето на Греми наградите помина во знакот на Адел. Таа доби награда за албум на годината, победувајќи ја Бијонсе. Но кога се ...
сите 22 | | | веќе видена

Најпровокативната пејачка на српската естрада, Милица Павловиќ, повторно ги „запали“ своите фанови. Имено, иако не е член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, таа ...
сите 6 | | | веќе видена

Една жена се сомневала дека нејзиниот сопруг ја изневерува со друга жена. Решила да го следи. Кога пристигнала до апартманаот и го фатила на „дело“ направила ...
сите 2 | | | веќе видена

next