Барбара Франческа Овиеини е една од најпосакуваните италијански водителки на која фудбалот и е специјалност. На „чизмата“ стана позната по атрактивното ...
сите 4 | | | веќе видена

„Дали мојот пенис е доволно голем, односно каков е во споредба со просекот“ – е прашање кое повеќето мажи барем еднаш си го имаат поставено. Иако официјално, ...
| | веќе видена

По седум години, конечно синоќа нашата најдобра фудбалска селекција со 3-0 славеше гостинска победа над Лихтенштајн, но промашениот пенал на Илија Несторовски ...
сите 38 | | | веќе видена

Студентскиот дом „Гоце Делчев“ во Скопје полека станува достоинствено место за живеење за студентите. Веќе се реновирани 2 блока, а за десетина дене ќе започне ...
сите 34 | | | веќе видена

Иако помина низ пекол по објавувањето на приватните пронографски фотки, Дара Бубамара со своите секси слики редовно ја разгорува фантазијата на мажите, а кога ...
сите 13 | | | веќе видена

Во последната епизода на „Ѕвездичките на Гранд“ – Лизабет Биљали, 9 годишното девојче од Куманово, запеа македонска изворна песна. Погледнете како жирито ...
сите 12 | | | веќе видена

Со поместување на стрелките на часовникот за еден час нанапред, во ноќва меѓу сабота и недела во 2 часот наутро почнува летното сметање на времето што ќе трае ...
сите 99 | | | веќе видена

Страшна сообраќајна несреќа се случила вчера во центарот на Скопје на раскрсницата на улиците „Димитрија Чуповски” и булеварот „Св. Климент Охридски“. Според ...
сите 61 | | | веќе видена

next