Откако е пуштена снимката на Јутјуб за неполни 3 дена има два милиони прегледи. Чичково очигледно сака да биде модерен ама некако не му оди со движењата во ...
сите 3 | | | веќе видена

Тетовирањето е работа која бара голема посветеност, прецизност и концентрација. Но, оваа девојка му ја отежнува работата на момчето. Со едното око гледа во ...
сите 7 | | | веќе видена

Многу луѓе имаат таленти на кои се восхитуваме. Но постојат и луѓе со необични „таленти“. Русинката Саманта Лили има огромни гради и токму нив ги користи за ...
| | веќе видена

Психолошкиот тест со коцка го смислиле јапонските психолози. Претставува тест на личноста што може да ви открие дел од вашиот карактер за кој можеби и не сте ...
сите 2 | | | веќе видена

Илјадници корисници на Фејсбук се соочија со деактивирање на нивниот профил поради споделувањето на една фотографија. Фотографијата делува навидум симпатична. ...
| | веќе видена

Нов шок приредија двете членки на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша. Јелена Карлеуша шокираше многумина кога на снимањето на ...
сите 42 | | | веќе видена

Ова истражување било спроведено во Москва и тоа на различни локации. Научниците сакале да испитаат дали лажичката со која во црква сите верници се ...
сите 2 | | | веќе видена

Рибарите се познати по тоа што се големи фалбаџии. Така и овој турски рибар Саваш Дурсун сакал пред камера да се пофали со својот богат улов. Но, работите не ...
| | прочитана: 195 | веќе видена

Овој човек ја споделил снимката на Јутјуб за да ги предупреди луѓето што можат да најдат во својата омилена лименка со сок. Имено, тој слушнал необичен звук од ...
сите 4 | | | веќе видена

Нострадамус е eден од најпознатите „пророци“ во светот. Роден е како деветто дете во Франција. Тој се прославил со своите прецизни пророчки предвидувања и ...
| | прочитана: 170 | веќе видена

Македонија е земја која е позната по своите природни убавини. Не ретко нејзините краишта се посетувани од луѓе со авантуристи дух, но и луѓе кои сакаат да ...
| | веќе видена

Уште една поволност за сите зависници од Вибер. Корисниците на вибер добиваат нова корисна опција – можност да испраќаат фотографии и видео записи кои можат да ...
сите 3 | | | прочитана: 173 | веќе видена

Алое верата е билка која ја нарекуваат уште и билка на бесмртноста. Нејзината примена е огромна, па јасно е зошто се издвојува како царица помеѓу другите ...
сите 6 | | | веќе видена

Доколку некој досега сметал дека Памела Андерсон не е повеќе секси и дека треба да оди во пензија, откако ќе ја погледне оваа реклама со сигурност ќе се ...
сите 2 | | | веќе видена

Гробот на Жељко Ражнатовиќ – Аркан не го посетува само неговата жена Цеца и децата, туку и многу други луѓе. Неодамна неговиот гроб го посетила и таинствена ...
сите 4 | | | веќе видена

next