Најбизарниот сексуален обичај во селата во Србија, пред одреден период крена голема прашина. Во источните делови на Србија се тврди дека овие обичаи се ...
сите 4 | | | веќе видена

И понатаму реалното шоу „Парови“ ги руши сите табуа. Овој пат, оргиите траеа до рано наутро, откако поголем дел од учесниците се напија, па не се знаеше кој ...
| | прочитана: 3773 | веќе видена

Софија Ражнатовиќ е вонбрачна ќерка на Аркан, која до неговиот помен викендов ја немавме видено. 38-годишната Софија за прв пат прозборе за семејството. Таа за ...
сите 26 | | | веќе видена

Популарната Кортни Кардашиан беше на состанок со Џастин Бибер каде папараците задоволно си ја завршија својата работа. Долго се шпекулираше дека Џастин и ...
сите 2 | | | прочитана: 4946 | веќе видена

Сонот на многу Македонци, згодната Марјана Станојковска, убавата лото-девојка, му падна во прегратка на своето кученце. Таа зимските денови ги користи за со ...
сите 19 | | | прочитана: 615 | веќе видена

next