Ретко кое машко ќе остане рамнодушно на изгледот на оваа девојка. Да се биде машко во Скопје и притоа да останете рамнодушни на толку многу убави и згодни ...
сите 2 | | | веќе видена

Атрактивна кумановка со гламурозна розова забава како од бајките деновиве го прослави својот 27-ми роденден. Станува збор за дизајнерката Ива Спасовска, која ...
сите 2 | | | веќе видена

Најдобрата турска романтична комедија за 2016 година без сомнеж уште на старот од прикажувањето и кај нас ги освои симпатиите на публиката. Покрај урнебесното ...
сите 24 | | | прочитана: 232 | веќе видена

Халит Ергенч, ѕвездата на познатата серија „Сулејман Величествениот“ го знаеме како маркантен маж, со заводничка става, симпатична брада и насмевка која мамеше ...
сите 7 | | | веќе видена

Според календарот на Македонската православна црква денеска е Задушница. Задушница секогаш паѓа во сабота зошто Исус тој ден, пред воскресението во недела, го ...
сите 11 | | | веќе видена

На мојата Милица и е многу лошо. Ги молев докторите да ми дозволат да ја крстиме, за ако почине да биде горе меѓу ангелите каде и заслужува да е. Ова со солзи ...
сите 12 | | | веќе видена

Силна бура наречена Луцифер направи хаос во Јужна Калифорнија, предизвикувајќи поплави и други проблеми, а над десетина летови се откажани на аеродромот во Сан ...
сите 14 | | | веќе видена

Како мал бил пациент на Онкологија, а девет години подоцна е студент по Информатика. Приказната на Бојан Ристовски од Скопје, младо момче кое има 21 година, ја ...
сите 2 | | | веќе видена

next