Вистински хорор се случил во Србија кога 25-годишниот монструм С.Р. од местото Бела Црква ги врзал и брутално претепал своето бебе и целото семејство. Српскиот ...
сите 10 | | | веќе видена

Иако ливчево е од вторникот, решивме дека заслужува да биде објавено, најмногу поради огромната добивка на толку мал влог. Со здравје да си ги троши среќникот ...
сите 2 | | | веќе видена

Една обична пластична штипка ќе ви помогне да се ослободите од различни здравствени тегоби, треба само да знаете кои се вистинските точки- затоа постои мапа на ...
сите 2 | | | веќе видена

Вети дека и понатаму ќе се разголува, ќе се појавува во филмови со сексуална содржина, а за да ги загрее фановите објави и специјално видео во кое повторно ...
| | прочитана: 1492 | веќе видена

На сцена има неверојатно секси движења, а кога рефлекторите ќе се угасат, Ријана ништо помалку не е секси, напротив. На полето на убавината ретко кога прави ...
сите 3 | | | прочитана: 255 | веќе видена

Слушнете како во коментаторските кабини се доживеа магијата на Каталонците Фудбалскиот клуб од Каталонија испиша историја во дуелот против ПСЖ на „Камп Ноу“, ...
сите 52 | | | веќе видена

Најавата на новата епизода на „Пинкови ѕвездички“ која ќе биде емитувана во сабота на 11 март, ги запали сите, затоа што во неа ќе бидат прикажани Милан ...
сите 8 | | | веќе видена

Македонците навалија на становите во Грција. Откако Грција е во криза, цените на недвижностите се намалени. Грците се повеќе огласуваат во српските и ...
сите 34 | | | веќе видена

Милена Антовска е позната по витката линија и љубовта кон спортувањето. Но деновиве водителката направи експлозија од сексапил при едно свое појавување. Таа ...
сите 2 | | | прочитана: 639 | веќе видена

Eкспертите предупредуваат дека е штетно за нашето здравје доколку редовно го чуваме млекото во преградите на вратата од фрижидерот, што многумина по навика и ...
сите 7 | | | прочитана: 689 | веќе видена

Советот на јавните обвинители заклучи дека специјалните обвинителки Катица Јанева и Фатиме Фетаи го прекршиле кодексот на етика и се однесувале недолично кон ...
сите 175 | | | веќе видена

Селма Бајрами очигледно лута поради некои свои колеги кои не се однесуваат онака како што би требало се огласи со остра порака на Фејсбук. – Сите се сакаат, ...
| | веќе видена

next