На почетокот на една свадба, атмосферата сè уште не била на потребното ниво, па оваа атрактивна кума решила малку да ги загрее гостите. Со својот атрактивен ...
сите 8 | | | прочитана: 2826 | веќе видена

Водителката на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд, Сања Чулибрк ги освои гледачите на шоуто со својот атрактивен изглед, но успеа да го освои и срцето на еден ...
сите 7 | | | прочитана: 345 | веќе видена

Неверојатна случка се случила во градот Санта Марта во државата Колумбија. Имено, повозрасна жена не сакала да го прифати својот штотуку роден внук бидејќи бил ...
| | веќе видена

Аца Лукас е познат како доста интересен човек. Тој како член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ постојано ги изненадува и смее гледачите. Така овој пат тој реши ...
сите 19 | | | веќе видена

next