17 годишната Мина П. на пешачки премин вечерва околуј 20:30 ја урди автомобил со кој управувал пејачот Халид Муслимовиќ, дознава Блиц. Сообраќајката се случила ...
сите 9 | | | веќе видена

Полицијата уапси 23 годишен скопјанец кој со автоматска пушка се возел низ градските улици. Според информациите од МВР, на 13 месецов, околу 1 часот по полноќ, ...
сите 12 | | | веќе видена

Дара Бубамара убедливо го заработи најголемиот хонорар на свадба, на која со неа заедно пееја и Лепа Брена, Зорица Брунцлиќ, Снежана Ѓуришиќ и Јашар ...
сите 5 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави снимка од тепачка која се случила во еден хотел. Сопругот подолго време се сомневал дека жената го изневерува и една вечер решил ...
сите 4 | | | веќе видена

Учесничките на „Парови“ толку многу се опуштија и занесоа во нивните „игри без граници“ што воопшто не се секираат што камерата снима се’, па и нивните ...
сите 11 | | | веќе видена

Аргентинската актерка Вирџинија Галјардо не облече градник пред интервју што се емитуваше во живо и зажали бидејќи неколку пати и излетаа голите гради и ова ...
сите 5 | | | прочитана: 320 | веќе видена

Секое трето лице има болка во грбот, посебно во студени денови, бидејќи рбетниот столб „не сака зима“. Ако и вие го имате овој проблем, посебно во долниот дел ...
сите 2 | | | веќе видена

Ова прашање често си го поставуваат оние возачи кои имаат „среќа“ да бидат редовни „клиенти“ на сообраќајците. И додека полицијата се противи, еве што вели ...
сите 62 | | | веќе видена

Вип со задоволство ја најавува новата промоција во постпејд сегментот на мобилната телефонија со која корисниците добиваат можност за неограничена комуникација ...
сите 2 | | | веќе видена

Познато е дека Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил често објавува снимки од својот проватен живот, но сега со нејзините следбеници сподели видео ...
сите 33 | | | веќе видена

Соња Вуксановиќ постојано им приготвува изненадувања на своите фанови. Сега во црн комбинезон со длабоко деколте сопругата на Аца Лукас заведува и покрај тоа ...
| | прочитана: 218 | веќе видена

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан била главна ѕвезда на модната недела во Њујорк. Имено, старлетата дошла за да го поддржи својот сопруг Каније Вест, кој ја ...
сите 2 | | | веќе видена

next