За оваа напивка велат дека е една од оние кои дава фантастични резултати, а тоа што е најдобро е дека нема да ве чини многу пари. Потребни ви се само три ...
| | веќе видена

Стан Вавринка го победи Жо-Вилфред Цонга со 3:0 и избори пласман во полуфиналето на Аустралија Опен, но во паузата помеѓу првиот и вториот сет направи нешто ...
сите 320 | | | веќе видена

Во серијата „Парампарче“ ја запознавте како наивна, невина и сиромашна жена која мака мачи со животот, но во приватноста турската актерка Нургул Јесличај е ...
сите 3 | | | веќе видена

Катарина Ивановска со својот партнер Цобе, со кого веќе неколку години е во врска, го очекува своето прво дете. Таа позираше со своето трудничко стомаче.
сите 2 | | | прочитана: 2392 | веќе видена

Иако староста вообичаено со себе носи намалување на рефлексите, сепак тоа не е случај со овој старец. Тој со неколку кунг фу потези, на сите им ја покажа ...
| | веќе видена

По фотографиите кои во последно време ги објавува се гледа дека брачниот живот навистина и годи. Една од најзгодните пејачки на нашата естрада Сузана Гавазова ...
сите 5 | | | веќе видена

Ова е една од најомилените играчки на децата во последно време, бидејќи е мека и идеалена за џвакање, кога се појавуваат запчиња. Но случајно стоматолог открил ...
| | прочитана: 447 | веќе видена

Спрската пејачка, сексипилната Катарина Грујиќ традиционално ја слави славата Свети Јован во семејно опкружување, но годинава тоа се претвори во лудило што ...
сите 2 | | | веќе видена

next