Две години после објавувањето на последната стратегија за вработување на експерти за сајбер безбедност на Федералното биро за истраги на САД, 40 проценти од ...
сите 12 | | | веќе видена

Откако и изминатата вечер малку повеќе се испи алкохол во реалното шоу на ТВ Хепи, учесничките во „Парови“ почнаа со масовно соблекување, а стриптизот го ...
сите 3 | | | веќе видена

Македонската пејачка Наташа Малинкова денеска објави жешка фотка на својот профил на Инстаграм. Облечена во црна проѕирна тантела, Малинкова ги изненади и ги ...
сите 8 | | | прочитана: 239 | веќе видена

Со Рената Кралевска како заштитно лице, модната куќа „Драма“ претстави еден поинаков и посвеж поглед кон концептот на идната невеста. Со современ пристап, без ...
сите 2 | | | веќе видена

Во мирното предградие на Сандерленд, во улицата близу познатиот ноќен клуб “The Point” неколку мажи и жени се фатени како имаат секс на јавно место. Четири ...
сите 28 | | | прочитана: 821 | веќе видена

Само неколку дена по трагедијата во која од напад на овчарски кучиња, почина детенце, уште еден сличен инцидент. Хоророт овој пат се случил утринава во ...
сите 112 | | | веќе видена

Ријана го имаше своето актерско деби, а нејзиниот дебитантски настап во телевисиката серија го емитуваше во живо и на социјалните мрежи. Пејачката се појавува ...
сите 28 | | | веќе видена

Романтичната комедија „Вљубениот ерген“ беше прогласена за најдобра романтична турска серија за 2016-та година, а главните актери, Бариш Ардуч и Елцин Сангу ...
сите 13 | | | прочитана: 598 | веќе видена

Близнаците од самото раѓање имаат посебна врска – освен ако сакаат иста работа, а никој ен сака да попушти. Таков е случајот и со овие две сестри близначки кои ...
| | веќе видена

next