Нов тренд кој го следат се поголем број на девојки е да носат кожнени каивчиња како ланчиња. Сепак, овој тренд е од многу одамна и има значење кое ќе ве ...
сите 7 | | | веќе видена

Владиката Пимен и Муфтијата Џунет Јашар го прифатија предизвикот! Муфтијата Џунет Јашар присуствуваше на молитва во црква, а истото го стори и Владиката Пимен ...
| | веќе видена

Сексипилната српската пејачка Милица Павловиќ доби неочекувана понуда. Имено, откако нејзините гради се појавија во сите светски медиуми и направија бум еден ...
сите 7 | | | веќе видена

На свечениот бал кој се одржа вчеравечер, во чест на инаугурацијата на Доналд Трамп за претседател на САД, сите очи беа свртени кон него и кон неговата ...
сите 24 | | | веќе видена

next