Вистинска драма која за среќа не завршила трагично, се одвивала синоќа на скопската планина Водно. Четири лица биле заглавени во снежните наноси на планината. ...
сите 23 | | | веќе видена

Новата 2017 година започна прекрасно за актерот Тони Михајловски и неговата сопруга Александра. Периодов во медиумскиот фокус е свршувачката на постариот син ...
сите 8 | | | прочитана: 1911 | веќе видена

Ако сте активни на Инстаграм и обожувате да се фотографирате, ова е вистинската работа за вас. Компанијата која организира крстарења бара „професионален“ човек ...
сите 2 | | | веќе видена

Малиот Мухамед Шихајет се удавил во реката Наф, на границата помеѓу Бангладеш и Мјанмар, кога со својата мајка, вујко и 3-годишниот брат бегал пред ...
сите 2 | | | веќе видена

Водете сметка за тоа кого прифаќате на апликацијата “WhatsApp” бидејќи во тек е голем напад. Некои корисници ширум светот станаа жртви на измама. За време на ...
сите 2 | | | веќе видена

Водителката Елозиа Гонзалез од Шпанија доживеа мала незгода додека ја водеше новогодишната програма на матичната телевизија. Таа беше облечена во црвен долг ...
сите 3 | | | веќе видена

Снимањето на реклами бара талент и вештини. Особено една ваква која е снимена на лед. Гледајќи ја оваа реклама ќе се насмеете до солзи поради белата мечка која ...
сите 2 | | | веќе видена

next