Енди Мареј сосема очекувано се пласираше во второто коло на Австралија опен по победата над Украинецот Марченко, но, повеќе од потезите на терен во очи падна ...
сите 5 | | | веќе видена

Видеото што ќе го погледнете во продолжение е дел од еден серијал што полека станува хит на платформата Јутјуб. Имено, станува збор за експеримент со кој ...
сите 4 | | | веќе видена

Снајперисти, камиони како оружје за напад, вооружени дронови… сето тоа се смета за можен безбедносен ризик на претседателската инаугурација на Доналд Трамп во ...
сите 24 | | | веќе видена

Освен најпопуларните Анастасија и Вељко, од бракот со Цеца, Аркан има уште неколку деца. Четиритедеца кои Аркан ги има од бракот со Наталија, не го носат ...
сите 24 | | | прочитана: 166 | веќе видена

Победата над Тунис беше среќна, 13-та по ред, на Мундијалите за Македонија. „Црвено-жолтиот” дел од публиката имаше големи причини за радост по триумфот на ...
сите 5 | | | веќе видена

27-годишната претставничка на Албанија на изборот на песна за Евровизија некогаш тежела 113 килограми, но успеала да ја преполови својата тежина и сега ...
сите 3 | | | веќе видена

Од Златните глобуси помина веќе една недела, но настаните од таа вечер и понатаму се главна тема на странските медиуми. А, на површина сега испливаа и некои ...
сите 3 | | | веќе видена

Младиот наследник на Цеца, Вељко Ражнатовиќ во последниот месец е во врска со Ана Цакиќ. Вљубениот пар постојано објавува заеднички фотографии и видеа, а ...
сите 10 | | | веќе видена

Натпреварувачите ќе мора да заборават на облека, разголени на својот партнер, на кревет ќе му поставуваат провокативни прашања за сексуалниот живот. Новото ...
сите 2 | | | веќе видена

Ако сакате да ги поттикнете луѓето да престанат да пушат, тогаш ова видео е идеално средство за тоа. Погледнете ја импресивната споредба помеѓу нормални бели ...
сите 5 | | | веќе видена

next