Во „Ѕвездите на Гранд“ синоќа настана општ хаос кога се падна кладба меѓу Карлеуша и Поповиќ, а да работата биде уште полуда, малку подоцна директорот на ...
сите 4 | | | прочитана: 384 | веќе видена

Новинарката Мирка Велиновска во своето гостување во емисијата „Во Центар“ на Васко Ефтов емитувана синоќа, коментирајќи ги актуелните политички случувања вели ...
сите 37 | | | веќе видена

Во серијата е скромна девојка која живее во изнајмена куќа, но во приватен живот Дефне од Вљубениот ерген живее во раскош. Погледнете дел од нејзиниот дом.
сите 9 | | | веќе видена

Лидија Милошевиќ или попозната како Саманта, речиси и да не пропушта ден без да биде активна на социјалните мрежи, а нејзиниот профил дневно го посетуваат ...
| | веќе видена

next