Организацијата „Ултимејт битдаун“ неодамна приреди аматерска ММА-борба, која заврши хаотично и многу смешно. Борци беа Маркус Тан и Мохамед Саифул. Вистински ...
сите 7 | | | веќе видена

Новата оптичка илузија ги полуде социјалните мрежи. Овој пат станува збор за црно-бела слика на морнарите, каде што крие неговата “драга”. Ако откриете каде е ...
сите 46 | | | веќе видена

Не е никаква новост дека Мирјана Праизовиќ сака да се соблекува, и тоа го правеше во „Големиот Брат“, и сега во „Парови“, а овој пат ги шокираше гледачите кога ...
сите 2 | | | прочитана: 867 | веќе видена

Фолк пејачот Шабан Шаулиќ, денеска го посети белградскиот Саем на автомобили, а како што се чини, се реши да се почести со нов автомобил. Барем така изгледаше ...
сите 4 | | | прочитана: 972 | веќе видена

Сонот за пеење го натерал 50 годишниот Дарен Џонс да се пријави во емисијата „Австралија има талент“. Кога излегол на сцената, жирито не го сфати сериозно, но ...
| | веќе видена

(Не)пријатна ситуација го затекна Роџер Федерер за време на неговиот одмор во Мајами каде одмора со сопругата Мирка и своите деца. Не може да има мир очигледно ...
сите 37 | | | веќе видена

Мотив за пукањето во белградскиот хотел „Праг“ во кој е ранет Предраг Ранковиќ Пецони, е наводното дофрлање на Жељко Рутовиќ на сметка на девојките кои седеле ...
сите 46 | | | веќе видена

За српската пејачка Дара Бубамара денот не започнува без селекција на најпровокативните прачиња облека во кои ќе позира и ќе го покажува своето бујно тело на ...
сите 13 | | | веќе видена

Секоја епизода од хит серијата „Парампарче“ носи нови драматични моменти кои верните гледачи не можат ни да ги претпостават. На една од многуте фан страници на ...
сите 10 | | | прочитана: 202 | веќе видена

Учесниците во петтата сезона на реалното шоу „Парови“ знаат да се опуштат, но се чини овој пат претераа. Маца Дискреција и Ана Марија изведуваа стриптиз но Ана ...
сите 4 | | | веќе видена

Најпознатата „плус сајз“ манекенка, Ешли Грејем (29) продолжува да ги руши наметнатите стандарди на убавина позирајќи во заводливо бикини на Флорида. Без ...
сите 4 | | | прочитана: 451 | веќе видена

Роберт Шаулиќ кој има 45 години е тешко болен и секој месец е во болница. Како што зборуваат соседите во Зрењанин, тие собираат пари и му ги даваат за да има ...
сите 3 | | | веќе видена

next