Ова е причината: Девојката на Аца Лукас го избриша Инстаграм профилот

Аца Лукас речиси еден месец е во среќна врска со Бранислава Пашајлија.Двојката ужива во својата љубов, па често ја гледаме во јавност каде разменува нежности, а досега се појавија и на насловната страна на „Стори“.Novi Story! ????A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on Jul 4, 2017 at 12:32pm PDTИ додека Аца објавува фотографии на Инстаграм, неговата девојка реши да го ...

⇐ DailyХит Портал ⇒