ВМРО-ДПМНЕ: Со државата владее мафија, а на чело на мафијата е Зоран Заев


Со државата владее мафија а на чело на мафијата е Зоран Заев. Мицкоски стана ноќна мора на Заев, па токму затоа се неговите инсталации и кампањи насочени кон ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Четвртиот пакет на мерки со кои се фали СДСМ не обезбедуваат никаква поддршка за компаниите. Тие пари завршуваат директно во џебот на Зоран Заев и мафијата на ...
| | веќе видена | слични
7 копии
7 копии

СДСМ без никаков срам и понатаму продолжува да се фали со четвртиот пакет на мерки, но граѓаните многу добро знаат дека парите ќе завршат директно во џебот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Македонија најлошо се справува со Ковид-19, за жал има најголема смртност, и министерот Филипче и Др Караџовски треба да поднесат оставка од морални причина, ...
| | веќе видена | слични

4 години се власт со ветување дека ќе донесат правда и 4 години гледаме само неправда. Најдобар доказ за тоа дека имаме неправда е тоа што за 4 години не ...
| | веќе видена | слични

Ќе дојде тој ден кога ќе молиш да ја коментираш таа опозиција, јас ти ветувам дека ќе дојде ден дали со мене, без мене, жив на овој свет, ќе молиш пред овој ...
| | веќе видена | слични

Гледаа и се задоволуваа со тоа што ги видоа лисиците на рацете на Јанкуловска. За тоа ли баравте правда, за тоа ли баравте мир?, праша Претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Губитникот Мицкоски и ВМРО ДПМНЕ треба да знаат дека сите ќе одговараат, правдата е тука! Христијан Мицкоски и неговите малкумина приврзаници вечерва докажаа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собранието вечерва со 53 гласови за, 26 воздржани и ниту еден глас против, ги изгласа измените во Законот за заштита на населението од заразни болести, со кои ...
сите 532 | | | веќе видена

Со потврден позитивен тест, колега на прерано починатиот полицаец Игор Ангеловски, присуствувал на неговиот погреб, кој се одржа вчера на градските гробишта во ...
сите 270 | | | веќе видена

Додека во Јапонија министерот за сообраќај без двоумење поднесува оставка затоа што возот задоцнил неколку секунди, кај нас може возовите не да доцнат туку ...
сите 101 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Што мисли народот“ истакна дека опозицијата сериозно размислува да побара ...
сите 221 | | | веќе видена

Владата на СДСМ продолжува со својата неодговорна политика во однос со најгорливото прашање – загадениот воздух. Загадениот воздух и во ек на пандемија убива, ...
сите 85 | | | веќе видена

Германија повторно потенцира дека цел на германското претседателство со ЕУ е одржување на првата меѓувладина конференција со Северна Македонија до крајот на ...
сите 370 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Со државата владее мафија, а на чело на мафијата е Зоран Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: