Македонска берза го објави Месечниот статистички билтен за мај 2020

2 копии

Централен депозитар за хартии од вредност АД Скопје преку Македонска Берза објави ревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.-31.12.2019 година. Во ...
| | веќе видена | слични

Кроација осигурување АД – Друштво за неживотно осигурување Скопје преку Македонска Берза објави ревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.-31.12.2019 ...
| | веќе видена | слични

Доколку сте купиле акции на крајот од минатата година, теоретски вредноста на истите по првите четири месеци од 2020 ќе биде зголемена само во фармацевтската ...
| | веќе видена | слични

Останато

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

„Ние сме гаранти на сите договори за тоа што директно премиерот Заев го потпиша Договорот за добрососедство со Бугарија, а Министерот Димитров го потпиша ...
сите 201 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 95 | | | веќе видена

Говорејќи за разговорот во кој се споменува името на Зоран Заев и генералниот секретар на владата, Драги Рашковски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ...
сите 182 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од Општина Босилово кажа дека ова се тешки времиња. Од една страна е опасноста од корона вирусот која ја осетив ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонска берза го објави Месечниот статистички билтен за мај 2020

Од:
До кого (е-маил):
Порака: