Братот на Саркози ја избркал од дома Мери Кејт Олсен, па ја викнал бившата жена да живее со него

Откако глумицата и дизајнерка Мери Кејт Олсен (33) поднесе барање за развод од сопругот Оливие Саркози (51), во јавноста се раширија приказните дека ...
| | веќе видена | слични

 Какви жртви се подготвени да прават жените во име на мажите и „убавината“? Оваа бизарна приказна е пример за една таква крајност. Со години жените се ...
| | веќе видена | слични

Откако Дебора Ли Фурнес, сопругата на Хју Џекман, се појави на насловната страница на австралиското списание „Стелар“, фановите на глумецот повторно ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 313 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.569 тестирања, а регистрирани ...
сите 447 | | | веќе видена

Концептот Македонија на сите луѓе е концепт кој нуди развој и повисок стандард на граѓаните. Овој концепт нуди просечна плата од 750 евра, односно 45 илјади ...
сите 194 | | | веќе видена

Вчера околу 17.00 часот на улица Пере Тошев во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје запреле патничко возило „фолксваген голф”, со словенечки национални ...
сите 312 | | | веќе видена

Охрид, 21. јули 2021 (ОХРИДПРЕС) – Стабилна е епидемиолошката состојба до COVID -19 во Охрид. Во модуларната болница веќе нема хоспитализирани пациенти, градов ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Братот на Саркози ја избркал од дома Мери Кејт Олсен, па ја викнал бившата жена да живее со него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: