„Жена ти е стара и дебела“ – Фановите ја критикуваа сопругата на Хју Џекман

Откако Дебора Ли Фурнес, сопругата на Хју Џекман, се појави на насловната страница на австралиското списание „Стелар“, фановите на глумецот повторно ги ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Секс-симболот и холивудска актерка Памела Андерсон, која целиот свет ја памети по улогата на Си Џеј Паркер од серијата "Чувари на плажата", и ден-денес е во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И на 52 години актерката Памела Андерсон изгледа секси и исто како и во младоста кога ја глумеше Си Џеј Паркер во серијата „Чувари на плажата“.Во интервју за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во 2016 година седнавме и се договoривме дека сме различни по многу основи, етничка припадност, верска припадност, професија, по многу други работи, ама имаме ...
сите 632 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 26 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 93 | | | веќе видена

Изминатите нeколку денови се намалува бројот на приеми споредено со тоа што беше пред десеттина дена кога имаше огромен број пациенти кои доаѓаа во болница и ...
сите 298 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски носител на листата кандидати за пратеници во ИЕ 2 на вечерашното гостување на изборната програма на ...
сите 334 | | | веќе видена

Во движење се ставени не само земјата и регионот, туку и меѓународни центри, бидејќи правдата е на наша страна и целата врева се крева поради тоа што ние ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Жена ти е стара и дебела“ – Фановите ја критикуваа сопругата на Хју Џекман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: