Жена си го направила струкот 33 сантиметри - тоа му било фетиш на сопругот

 Какви жртви се подготвени да прават жените во име на мажите и „убавината“? Оваа бизарна приказна е пример за една таква крајност. Со години жените се ...
| | веќе видена | слични

Хана Кестлдин (31) од Велика Британија била тешка 164 кг, па лекарите се загрижиле за нејзиното здравје. ја предупредиле дека ако не ослабе нема да живее ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 111 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 120 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 150 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжи со барањето за одговорност и оставки поради пожарот во модуларната болница во Тетово, а од Владата повикуваат трагедијата да ...
сите 352 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена си го направила струкот 33 сантиметри - тоа му било фетиш на сопругот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: