Изборен поткуп во Стумица фатен на видео, се слуша и името на Зоран Заев


2 копии

Дека СДСМ врши изборен поткуп доказ е и видеото кое пред неколку часа се појави на социјалната мрежа Фејсбук. Списоци, пакети со социјална помош е само дел од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Видеото кое а својот Фејсбук профил го објави Ели Панова од ВМРО-ДПМНЕ беше експресно избришано од лицето кое го постирало, но истото беше симнато и повторно ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Националната пливачка федерација бара од Владата да се пуштат базените во употреба, тие до Министерството за здравство испратија предлог мерки за пливање во ...
сите 357 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека во изминатите 24 часа се регистрирани 52 нови лица позитивни на коронавирусот и 30 оздравени пациенти. Во овој ...
сите 518 | | | веќе видена

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 286 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 158 | | | веќе видена

Порастот на заболени е директна последица на фактот дека власта неместо суштински политики тераше дневен ПР од прашањето поврзано со справување со корона ...
сите 353 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 214 | | | веќе видена

Жива музика, играње на маса, гушкање. Ова, меѓу другото, го затекнале пазарните инспектори синоќа, додека вршеле контроли во угостителските објекти кои од ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изборен поткуп во Стумица фатен на видео, се слуша и името на Зоран Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: