Претседателот на Ливерпул ги разочара фановите….

Фудбалот полека се враќа на терените низ целиот свет, но гледачите генерално сè уште не се во можност да дојдат на трибините поради пандемските ограничувања. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Данскиот клуб Орхус објави дека има план како да ги продолжи натпреварите во првенството со присуство на публика на трибините. Токму со мечот меѓу Орхус и ...
| | веќе видена | слични

Најелитниот полски шампионат Екстракласа планира да продолжи со натпреварување на 29 мај, додека фудбалската федерација притиска фудбалот во оваа земја целосно ...
| | веќе видена | слични

Луис Енрике, легендарниот шпански фудбалер, а сега селектор на Црвената фурија, вели дека многу тажно делувало гледањето на фудбалските мечеви во Германија без ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претседателот на Ливерпул ги разочара фановите….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: