Ова е апартманот каде ќе се породи снаата на Цеца Ражнатовиќ (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот 22 роденден. Таа одлучи да го помине роденденот скромно и во кругот на нејзините пријатели со торта и ...
| | веќе видена | слични

Во домот на семејството Ражнатовиќ се прославил 22-от роденден на Анастасија Ражнатовиќ. По изненадувањето за роденденската девојка, започнала забавата. ...
| | веќе видена | слични

Во домот на пејачот Харис Џиновиќ беше навистина весело, а дека за српската естрана нема веќе корона вирус потврди и прославата по повод Бајрам кај Харис.Голем ...
| | веќе видена | слични

Харис Џиновиќ синоќа собра пријатели и колеги во неговиот дом за да го прослави Бајрам, добро друштво не недостасуваше. На прославата присуствуваа Цеца ...
| | веќе видена | слични

Младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го прослави 22-от роденден во кругот на најблиските во опуштено издание. На масата пред себе ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Цеца Ражнатовиќ позната по ведар дух, и секогаш насмеана има многу пријатели од естрада и од јавниот живот, со кого се дружи и е во доста добри ...
| | веќе видена | слични

Милош Биковиќ без многу размислување истакнал дека би ја прифатил улога на Аркан во филмот. После оваа изјава, се огласил синот на Аркан, Вељко Ражнатовиќ.По ...
| | веќе видена | слични

Ѕездата на популарната серија „Јужен ветер“ беше гостин во шоуто „Амиџи“ чиј домаќин е Огњен Амиџиќ. За време на гостувањето, актерот зборуваа за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 843 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 246 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 233 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 408 | | | веќе видена

Ако се потврди денешната бројка, која според неофицијални информации може да достигне и над 200, следната мерка што ќе биде воведена е полициски пунктови на ...
сите 175 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 66 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е апартманот каде ќе се породи снаата на Цеца Ражнатовиќ (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: