Фудбалерот веќе го заборавија, но неговата сопруга станува се популарна, го покажа перфектното тело

Грациано Пеле, во моментов настапува за кинескиот Шангдонг, а пред неколку години беше виден како голема надеж на италијанскиот фудал. Сепак, неговата грешка ...
| | веќе видена | слични

Појавата на „невидливиот противник“ во форма на коронавирус предизвика паника и страв кај многумина, без оглед на возраста. Ковид-19 не ги заобиколи ниту ...
| | веќе видена | слични

Играчот за врска на Лајпциг, Марсел Сабицер е првиот фудбалер во Топ 5 лигите кои бил заразен со Коронавирусот, а потоа успеа да даде гол, тврдат реномираните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 526 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 299 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека ова што денес се случи со Дурловски е одраз не само на искривениот систем на вредности во кој силеџии се ...
сите 119 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 620 | | | веќе видена

Британската Влада планира до крајот на јуни да го замени карантинот за патниците кои пристигнуваат на аеродромите, а воздушните мостови се појавија како ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалерот веќе го заборавија, но неговата сопруга станува се популарна, го покажа перфектното тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: