Државава треба да се самозатвори…

Над 330 коментари, речиси сите насочени против вицепремирката и министерка за одбрана, откако таа порача дека немало проблем што се сликала пред симболите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денес имаме тројца починати и 38 новозаразени. Што кажува дека и понатаму се бара мала воздржаност од граѓаните и политиката. Политиката од воздржаност се ...
| | веќе видена | слични

СДСМ и Зоран Заев започнаа кампања со тврдење дека изборите ќе се случат на 21 јуни со или без опозицијата но еден регионален премиер открива дека изборите ...
| | веќе видена | слични

Неверојатен избор на гостин и тема на последната емисија 360 Степени на Алсат М во моменти кога се зголемува бројот на заразени и починати од Ковид19, кога ЈО ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 529 | | | веќе видена

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
сите 523 | | | веќе видена

Штотуку се одржува прес конфеернцијата на кадарот на СДСМ во МВР, Славјанка Петровска за тоа дека Мицкоски пред некој бил во кафеана и дека МВР ќе поднело ...
сите 688 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Државава треба да се самозатвори…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: