“Чуден избор”: 360 Степени со интервју за “Теретаната на Мицкоски” (ВИДЕО)

Неверојатен избор на гостин и тема на последната емисија 360 Степени на Алсат М во моменти кога се зголемува бројот на заразени и починати од Ковид19, кога ЈО ...
| | веќе видена | слични

Независно од образложенијата на засегнатите, засилената теле-конференција на линија Скопје–Приштина не може а да не се доведе во корелација со претстојните ...
| | веќе видена | слични

И до нас пристигнуваат одредени информации од Брисел дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во замена за лобирање кај европски диломатски кругови ги прифатил сите ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски нема информации дали Заев ги прифатил сите барања на Борисов во замена бугарскиот премиер да лобира во ЕУ за победа ...
| | веќе видена | слични

Вршителот на должноста премиер на Косово Албин Курти денеска повторно се заложи за вонредни парламентрни избори во неговата земја, наведувајќи неколку држави ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии

ВМРО-ДПМНЕ јавно прашува што договорил Зоран Заев и дали е точно дека ги прифатил сите барања од бугарската држава врзани со историјата и македонскиот јазик? ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Одлуката на Еди Рама за отворање на границите само за дел од граѓаните кои се со албанско потекло е уште еден шамар за владата на Спасовски и Заев, и огромен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На маса пред Владата е предлогот на Комисијата за заразни болести. Од утре, при влез во државата за сите граѓани од Србија, Косово, Босна и Херцеговина и Црна ...
сите 332 | | | веќе видена

Денеска сме овде во Гевгелија. Денеска е ден каде што ќе ги посетиме не само Гевгелија, туку и Дојран, Богданци, Валандово. Ќе разговараме со граѓаните во овие ...
сите 524 | | | веќе видена

Тоа што ние го ветуваме и на што се обврзуваме е дека ќе донесеме закон со кој ќе се провери имотната состојба на сите кои што се занимавале со јавен живот, ...
сите 511 | | | веќе видена

Договорите за добрососедство со Бугарија и со Грција се составен дел на преговарачката рамка на ЕК за Македонија и Албанија, изјави бугарскиот европратеник и ...
сите 216 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 79 | | | веќе видена

Охрид, 8. јули 2020 (Inpress)– Според статистичките податоци на МВР, во текот на изминатото деноноќие, на подрачјето на СВР Охрид, полициските службеници ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Чуден избор”: 360 Степени со интервју за “Теретаната на Мицкоски” (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: