Скандал околу новиот хит на Аријана Гранде и Џастин Бибер


Останато

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 473 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
сите 596 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал околу новиот хит на Аријана Гранде и Џастин Бибер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: