МВР: 138 граѓани не ја почитувале забраната за движење, приведени 121 лице


23 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината - напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ТВ ...
сите 456 | | | веќе видена

Шекеринска знаела за криминалот и рекетирањето. Шекеринска уживала во Луј Витон луксузот на Боки 13. Шекеринска молчела за потеклото на парите на Боки 13, иако ...
сите 253 | | | веќе видена

Нам ни беше тешко изминативе години со ДУИ, тие се долго време на власт, 17 години го прават своето, станале моќни, и добро е ДУИ да се реформира откако ќе ...
сите 104 | | | веќе видена

Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 2 во своето утринско гостување зборуваше за тоа што ВМРО-ДПМНЕ ќе направи по ...
сите 327 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МВР: 138 граѓани не ја почитувале забраната за движење, приведени 121 лице

Од:
До кого (е-маил):
Порака: