Хороскопски знаци кои мислат само позитивно дури и во самоизолација!

Не секој ја има таа способност и во најтешки мигови да ја гледа најпозитивната страна. Проверете дали сте вие меѓу нив?Овие 4 хороскопски знаци секогаш ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Силата на позитивното размислување е квалитет што сите би сакале да го имаме, но нашата личност има големо влијание врз тоа како ја перцепираме негативната ...
| | веќе видена | слични

Поради ситуацијата со коронавирусот, многу парови буквално се присилени на врскa на далечина. Се разбира, ова е голем предизвик за многумина. Сепак, некои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Имате впечаток дека во работното опкружување некој работи против вашиот интерес и тоа нималку не ви се допаѓа. Не ви се допаѓа тоа што саканата личност ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Бизнис: Областа на работа е под големо влијание од промените. Овие влијанија можат да ви донесат нова работа, промена на работното место кое моментално ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Не сте доволно упорни. Веднаш при првата пречка вие се откажувате, а успехот е токму тоа, да се снајдете во тешките ситуации. Пред ...
| | веќе видена | слични

Како сопруг, Бикот ги има најдобрите особини од сите знаци на Зодијакот. Тој е нежен, добродушен и верен и никогаш нема да го занемари својот дом и семејството ...
| | веќе видена | слични

Благодарение на интернетот, разговорите, социјалните мрежи и најевтини разговори, можете да се справите со тешкотиите и да комуницирате со друг постојано. Нема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Здравствениот систем во земјава е подготвен да прими многу поголем број пациенти отколку што сега се третираат во болниците, а спремен е и за пикот на ...
сите 667 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 286 | | | веќе видена

Една текстилна компанија од Прилеп е затворена и сите вработени се ставени во cамозилација поради зapaза со кopoна вирус на една 59 годишна вработена. ...
сите 175 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 270 | | | веќе видена

Квази мерките на СДСМ оставаат илјадници граѓани без приходи. 33.000 работници во секторот туризам и угостителство, каде спаѓаат : хотели, ресторани, кафеани и ...
сите 233 | | | веќе видена

Министерството за здравство соопшти дека сите пациенти кои се детектираат како позитиви на тестовите на антитела кои ги праби болницата Систина, задолжително ...
сите 119 | | | веќе видена

Владата не може да посегне по вториот пензиски столб. Вториот пензиски столб се пари на секој осигуреник лично. Вака премиерот Оливер Спасовски одговара на ...
сите 165 | | | веќе видена

Тројца од персоналот на битолската болница „Плодност“ се позитивни на коронавирус. Станува збор за двајца доктори - еден анестезиолог и еден гиеколог и една ...
сите 140 | | | веќе видена

Дел од сопствениците на угостителски објекти, продавници за облека и фризерски салони и другите помали фирми алармираат дека мерките на владата се минимална ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци кои мислат само позитивно дури и во самоизолација!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: