Мемети: Граѓаните да ја тужат државата, МВР им ги крши правата

2 копии

Во време на предизбори се важни човековите права, бидејќи токму во овој период тие повеќе се кршат. За тоа колку беше распространето прекршувањето на ова ...
| | веќе видена | слични

Државата добро се подготвила и со стотици страни докази ќе се брани од тужбата на младите правници дека не преземала доволно мерки за да го спречи загадувањето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вицепремиерот и министер за политички систем Артан Груби во вчерашното гостување на ТВ21 рече функционерите на ДУИ заслужиле да бидат казнети за неносење маски ...
сите 212 | | | веќе видена

Бугарија ја направи темата за проширувањето крајно видлива во Европската унија, но се покажа дека е невозможно во оваа фаза да каже „да“ за рамката за ...
сите 510 | | | веќе видена

YouTube соопшти дека го суспендира каналот на Доналд Трамп бидејќи ги крши политиките за поттикнување насилство по минатонеделниот напад врз Капитол од ...
сите 146 | | | веќе видена

Пратеникот од Левица Димитар Апасиев утрово повторно ги разбранува духовите, откако напиша пост во кој алудира на Шарена револуција и на пратеник со седум ...
сите 205 | | | веќе видена

За широката коалиција за првпат вчера на рочишетот за обвинетите за организација на 27 април, проговори поранешниот висок фукционер и главен преговарач во ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мемети: Граѓаните да ја тужат државата, МВР им ги крши правата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: