Јанушев од Крива Паланка: Мерките на ВМРО-ДПМНЕ ќе имаат ЗНАЧИТЕЛЕН ПРИДОНЕС ЗА СТОПАНСТВЕНИЦИТЕ (ВИДЕО)


Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Игор ЈАНУШЕВ Човек кој губи и кој е исплашен од тоа дека ќе одговара изгледа како Зоран Заев. Заев покажа дека е “до гуша во кал” и со истата таа кал сака да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во економската програма на ВМРО ДПМНЕ за претстојните избори, има многу проекти меѓу кои се инфраструктурното поврзување со нашите соседи, поточно правење на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

Претстојат тешки избори, но правдата ќе победи, бидејќи гледајте колку народ дојде само за еден ден на протестот на опозицијата, но тие имаат очекувања кои ...
| | веќе видена | слични

Младите се иселуваат од државата поради потиснувањето на правдата, поради оние матни зделки помеѓу Зоран Заев и сите оние судии и обвинители кои од ден во ден ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Слушам како Заев свесен дека ќе доживее тежок пораз на изборите, тој и неколкуте негови мегафони говорат за тоа како ВМРО-ДПМНЕ лобирала да не добиеме датум за ...
| | веќе видена | слични

Вратата нема да биде отворена за сите бидејќи не може секогаш кога ќе осетат дека некој доаѓа на власт да се приближуваат кон него и веднаш тоа да го прават ...
| | веќе видена | слични

Јован Јаулески од ВМРО-ДПМНЕ во вечерашната дебата на „Клик Плус“ со претседателот на унијата на млади на СДСМ, Дарко Каевски, постави прашање дали е вистина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Коронавирусот најверојатно ќе заврши со некоја форма на колективен имунитет, во моментот се собираат повеќе податоци, се работи на вакцина, а дотогаш ќе биде ...
сите 715 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и министерот за надворешни работи Никола Димитров упатија честитки по ...
сите 201 | | | веќе видена

Мерката ограничување на движењето од нејзиното воведување во земјава не го почитувале 1322 лица, констатирани се 10 прекршувања на решенијата за изолација и ...
сите 310 | | | веќе видена

Директорката на Гинеколошко акушерската клиника во Скопје Викторија Јовановска денеска изјави дека родилката со коронавирус е во добра здравствена состојба и е ...
сите 33 | | | веќе видена

Клиничката болница Аџибадем Систина е дел од втората најголема групациjа на болници во светот (IHH) и е првата болница која во земјата ја доби престижната ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јанушев од Крива Паланка: Мерките на ВМРО-ДПМНЕ ќе имаат ЗНАЧИТЕЛЕН ПРИДОНЕС ЗА СТОПАНСТВЕНИЦИТЕ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: