СДСМ: Очајната ВМРО-ДПМНЕ ја прими пораката од над 15.000 граѓани вечерва и затоа е во паника


Прес конференцијата на Александар Николовски е уште еден доказ за очајот од поразот на извршителот Христијан Мицкоски кој не успеа да го одбрани криминалот на ...
| | веќе видена | слични

Коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ е коалиција со криминалот и коалиција за обнова на режимот, предводена од извршителот Христијан Мицкоски и неговиот диригент од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Денеска, извршителот Христијан Мицкоски, стечаен управник на ВМРО-ДПМНЕ со долг од 8 милиони евра, откри дека со криминални пари на својот шеф Никола Груевски ...
| | веќе видена | слични

Конечно Мицкоски признава дека е зависен од парите на неговиот ментор на кој се му должи. Денешниот повик за донации до познатото трио, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зградата на ВМРО-ДПМНЕ е под хипотека, но Мицкоски тврди дека навреме си ги исплаќаат долговите. Кампањата ќе ја финансираат како и досега – од членарини на ...
| | веќе видена | слични

Партијата на нејзината страница има поставено жиро-сметка и секој граѓанин во оваа држава којшто цени, или некој друг кој цени дека треба да го поддржи ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ истакна дека претстојната предизборна кампања ќе ја финансираат од членарина, донации и комерцијален кредит. ...
| | веќе видена | слични

Нема никакви промени во клучните гласноговорници на најимотната партија во Европа со долг од 8 милиони евра, и покрај јаловите обиди на ВМРО-ДПМНЕ да прикаже ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Бројот на заразените од Ковид-19 во светот уште завчера ја надмина бројката од еден милион. Според податоци од синоќа, во САД се евидентирани повеќе од 270.000 ...
сите 604 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Очајната ВМРО-ДПМНЕ ја прими пораката од над 15.000 граѓани вечерва и затоа е во паника

Од:
До кого (е-маил):
Порака: