Најдобрите 4 лаптопи за младите претприемачи

4 копии
3 копии

Останато

Во Законот за заштита на населението што е доставен до собранието околу 95 проценти во законот е која инспекција да казнува. Значи во законот моментално само ...
сите 453 | | | веќе видена

Најдолгогодишниот пратеник во Македонија, Амди Бајрам, и покрај препораките на МЗ, денеска ќе биде погребан на гробиштата во Бутел. Како што информираат блиски ...
сите 160 | | | веќе видена

Откако инспекторите го преспаа цело лето, сега ќе ги засилувале контролите во угостителските објекти. Од пазарниот инспекторат сега велат дека оние ресторани ...
сите 365 | | | веќе видена

Попладнево околу 17 часот на инфективното одделение во велешката болница почина 61 годишна пациентка од Велес. Пациентката била во тешка здравствена состојба ...
сите 256 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонската држава и македонскиот народ живеат во секојдневие во кое се соочени со огромна здравствена и економска криза, што е излезена од контрола, но и со ...
сите 246 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за јавно здравје Александар Стојанов вчера во интервју за МИА во однос на забелешките изминатиот период дека нема доволно термини за ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобрите 4 лаптопи за младите претприемачи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: