Ново шоу на Вујо: Очигледно не ги знам правилата на ракометот

Пик Сегед и фановите на овој клуб вечерва го слават името на Жоан Кањелас, има зошто. Шпанскиот репрезентативец одигра неверојатен натпревар, нешто што ретко ...
| | веќе видена | слични

Македонските репрезентативци, Филип Кузмановски и Жарко Пешевски не успеаа со своите екипи да се радуваат на позитивни резултати на денешните мечеви во првата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заев и Филипче преку малтретирање на граѓаните сакаат да излажат дека се посветени и дека преземаат мерки за сузбивање на корона вирусот. За нив е ризично ...
сите 1006 | | | веќе видена

Во земјава вчера беа потврдени 180 нови случаи на позитивни од Ковид-19, што е најголем број од почетокот на епидемијата досега, но министерот за здравство ...
сите 323 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 452 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 175 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 73 | | | веќе видена

Градоначалникот на Лос Анџелес, Ерик Гарсети, изјави дека од синоќа се укинува полицискиот час што во градот беше воведен од минатата недела. Полицискиот час ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ново шоу на Вујо: Очигледно не ги знам правилата на ракометот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: