Инспиративен говор Чема Родригез во соблекувалната на Унгарија пред почетокот на главната фаза (ВИДЕО)

Главната фаза од ЕХФ ЕУРО 2020 во групата два во Малме започнува денеска, а асистентот тренер на Унгарија, славниот Шпанец Чема Родригез имаше и тоа како ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Македонските ракометари ги дели само еден бараж двомеч за пласман на Светското првенство во Египет во 2021 година. Европската ракометна федерација (ЕХФ) ...
| | веќе видена | слични

Европската ракометна федерација денеска го објави системот на натпреварување кое европските репрезентации ќе ги однесе на ракометниот Мундијал кој идниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хрватска ќе игра против Норвешка во полуфиналето на ракометното европско првенство во Стокхолм утре со почеток во 18 часот. Норвежаните се фаворити, се чини ...
| | веќе видена | слични

Македонија одамна го заврши својот настап на Европското првенство кое влегува во завршницата. Нашите момци не успеаја да обезбедат пласман во главната рунда, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 136 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 379 | | | веќе видена

Неидентификувани напаѓачи пукале кон прозорците на наргиле-бар во Штутгарт, јави ДПА, повикувајќи се на полициски портпарол. Во инцидентот нема жртви. Вработен ...
сите 100 | | | веќе видена

Антонијо Милошоски денес во 11 часот на прес конференција ќе објави материјал за злоупотреба на службена положба од страна на поранешниот премиер.Станува збор ...
сите 72 | | | веќе видена

Четворица скопјани претепале чувар затоа што ги пријавил за нарушување на јавниот ред и мир. Тој завршил дури и на клиника од повредите што му биле нанесени. ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Инспиративен говор Чема Родригез во соблекувалната на Унгарија пред почетокот на главната фаза (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: