Во договорот со „САРХЕМС“ ги нема клучните прашања за парите

Со хеликоптер до најблиската болница македонските граѓани ќе бидат пренесени кога итно ќе им биде потребна лекарска помош. Услугата ќе им биде бесплатна ...
| | веќе видена | слични

Ниту успеале да ги соберат планираните приходи, ниту успеале во целост да ги реализираат планираните трошења. 2019 та година за општините во земјава беше уште ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 361 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 131 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во договорот со „САРХЕМС“ ги нема клучните прашања за парите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: