Зидан испрати јасна порака за иднината на Јовиќ во Реал


Федерико Валверде ќе пропушти само еден меч поради црвениот картон кој го заработи во финалето од Суперкупот на Шпанија против Атлетико Мадрид. Остриот старт ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Федерико Валверде е суспендиран еден натпревар. Дваесет и едногодишниот фудбалер од средниот ред е казнет поради ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез, даде интервју по победата на Кралскиот клуб во Суперкупот на Шпанија. На крајот од интервјуто, новинарот не ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Реал Мадрид и Барселона, во третото коло во Купот на кралот ќе играат против третолигаши, одлучено е денеска по пат на жрепка. Реал ќе гостува ...
| | веќе видена | слични

На третолигашот повеќе од очигледно е дека посакуваа гигант од шпанското првенство за противник во идната фаза од „Копа дел реј“. Шпанија Ждрепката за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Oгромното мнозинство во парламентот постигна историска победа врз криминалните структури на ВМРО-ДПМНЕ. Желбата и потребата од правда ја победи алчноста за ...
сите 1070 | | | веќе видена

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 292 | | | веќе видена

Претседателот на Македонија, Стево Пендаровски, денеска во Минхен, на маргините на 56. Минхенска безбедносна конференција, оствари билатерални средби со ...
сите 612 | | | веќе видена

Вицепремиерката за економски прашања и потпретседателка на СДСМ, Мила Царовска, во интервју за емисијата 360 на Алсат истакна дека техничката министерка за ...
сите 158 | | | веќе видена

Мандатот го завршија со газење на процедурите, кршење на Уставот и насилничко носење на закони со цел спас на криминалите на Заев и свитата околу него. Три ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зидан испрати јасна порака за иднината на Јовиќ во Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: