Американска анализа: Во Европа живеат 4 милиони нелегални мигранти

6 копии

Франција за прв пат од мигрантската криза која изби во 2015-та година ја надмина Германија и стана прва европска земја по број на баратели на азил. Ова денес ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Останато

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 160 | | | веќе видена

Aдвокатот Александар Тортевски вечерва на „24 Анализа“ на Телевизија 24, а во врска со скандалите поврзани со Националната агенција за европски програми и ...
сите 274 | | | веќе видена

Втор заеднички состанок на билатералните комисии од бугарскло-македонскиот мешовит комитет ќе има на 3 и 4 декември годинава, најави професорот Иван Илчев во ...
сите 320 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американска анализа: Во Европа живеат 4 милиони нелегални мигранти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: