Секс скандал го тресе регионот: Босански политичар се најде на страница за возрасни

3 копии

Политичар од БиХ, Аган Буниќ се најде во центарот на секс скандал кој одекна ширум регионот. Имено, наводните порно видеа на поранешниот претседател на Општина ...
| | веќе видена | слични

Поранешната јавна обвинителка на Автономната покраина Крим и сегашна заменичка на претседателот на Одборот за меѓународни односи на руската дума, Наталија ...
| | веќе видена | слични

Поранешната обвинителка Крима и актуелна заменичка на претседателот на Комитетот за меѓународни односи на Државната дума на Руската федерација се најде во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Секс скандал во Босна и Херцеговина. Фотографии од познат босански политичар како мастурбира се појавија на интернет. Како што пишува „Дневни аваз“, Буниќ бил ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот прв човек на партијата на Изетбеговиќ во Бихаќ, Партија за демократска акција и актуелен претседател на собранието на Унско – санскиот кантон, Аган ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во комбинатот ОХИС во Скопје има „хемиска бомба“ од околу осум тони жива, која десетина години е оставена да тече по погонот за електролиза, да испарува во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски, денеска оствари средба со Aмбасадорката на ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 424 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 84 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секс скандал го тресе регионот: Босански политичар се најде на страница за возрасни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: