Синди Крафорд ја чуваше ќерка си од лошите момчиња, а Каја сега е во врска со најлошиот ФОТО

2 копии

Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината ќерка Каја ...
| | веќе видена | слични

Клаудија Шифер, Наоми Кембел и Синди Крафорд се имиња кои оставија голема трага на светските модни писти. Ова се интригантни детали кои ги обележија кариерите ...
| | веќе видена | слични

Три генерации на семејството Крафорд се појавија на хуманитарниот настан “Women’s Guild Cedars-Sinai Luncheon’“ во Лос Анџелес. Светскиот модел Синди Крафорд ...
| | веќе видена | слични

Супермоделот Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер присуствуваа на настан во организација на „A Sense of Home“, а притоа многумина коментираа дека Каја ...
| | веќе видена | слични

 Со само едно појавување во автомобил, започнаа шпекулациите за љубовната врска помеѓу Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд, и Пит Дејвидсон, бившиот вереник ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатите мајка и ќерка, супермоделот Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер се појавиле заедно на еден настан каде многумина забележале дека ќерката се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 122 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 684 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синди Крафорд ја чуваше ќерка си од лошите момчиња, а Каја сега е во врска со најлошиот ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: