Стотици фанови со часови чекаа за да ја купат старата облека на пејачот Крис Браун (ВИДЕО)


Стотици фанови чекаа во ред за да купат носена дизајнерска облека во куќата на Крис Браун. Американскиот пејач објави дека ќе ја продава облеката и додатоците ...
| | веќе видена | слични

Раперот ЈиЏи (YG) предизвика лавина реакции на социјалните мрежи откако објави кратко видео на Инстаграм, кое сега е веќе избришано, на кое на тригодишната ...
| | веќе видена | слични

Еден од најценетите рапери во историјата на овој жанр во 2011-та година снимил песна во која пејачката ја нарекува со погрдни имиња и тврди дека и тој би ...
| | веќе видена | слични

Останато

Согласно член 8 и член 16 од Законот за враќање на дел од данокот на додадена вредност на физичките лица (Службен весник на РСМ, бр.133 од 28.06.2019 година), ...
сите 69 | | | веќе видена

Почитувана министерке за правда, Рената Дескоска, Сведоци сме на време кога во други области од јавната администграција, штрајкот и заканите со штрајк за ...
сите 99 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Инициравме да се објават на месечно ниво реализацијата на капиталните инвестиции, баш затоа што некои имаат одлична реализација, а даваме можност и јавноста да ...
сите 226 | | | веќе видена

Партијата за целосна еманципација на Ромите ПЦЕР реагира дека судиите од основните судови и од Апелација бараат да не се брза со ветингот зашто за негово ...
сите 123 | | | веќе видена

Македонија и Турција имаат односи на највисоко почитичко ниво, и затоа турско-македонската стопанска комора се труди и економскиот развој да биде на највисоко ...
сите 52 | | | веќе видена

На запад ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, а преку централните делови и особено на исток ќе има зголемена облачност со повремени врнежи од дожд со ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стотици фанови со часови чекаа за да ја купат старата облека на пејачот Крис Браун (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: