Богдан Дамјановски се повлече од купување на телевизијата на Боки 13

4 копии

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција наведе дека публикациите покажуваат дека смртноста кај пациентите кои се поставени на ...
сите 412 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Штип поднесе Предлог за издавање казнен налог против едно лице за кривично дело – Непостапување според здравствените прописи за ...
сите 231 | | | веќе видена

Се јавуваме кај нашите сестрински партии каде се на власт за да испратат помош зошто Македонија е во очајна ситуација. Фали опрема за медицинскиот персонал, за ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сите земјоделци кои не се евидентирани во Единствениот регистар на земјоделски ...
сите 100 | | | веќе видена

За време на една пауза за ручек во јануари во компанија за делови за автомобили, работник се сврте кон колегата и побара да ја позајми солта. Како и ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богдан Дамјановски се повлече од купување на телевизијата на Боки 13

Од:
До кого (е-маил):
Порака: