Андреа за минута заработува 80.000 динари благодарение на својот задник - сфатила дека седи на рудник со злато

35-годишната Андреа Абели од Букурешт, благодарение на својот голем задник заработува 80.000 динари по една објава на Инстаграм, а некогаш и повеќе. Таа порано ...
| | веќе видена | слични

Неодамна фокусот на светските медиуми е насочен кон романската инфлуенсерка Андреа Василе, поради фактот дека за една година заработила 2,2 милиони долари и ...
| | веќе видена | слични

Алексас Морган го уновчува своето алтер-его - секси баба која сака да ги покажува своите облини. Александра која на Инстаграм позади надимакот Алексас Морган ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обединетата македонска дијаспора (ОМД) ја осудува одлуката на европските лидери повторно да ја блокираат кандидатурата на Македонија за полноправно членство во ...
сите 12 | | | веќе видена

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 219 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Во домот на култура „Марко Цепенков“ во Прилеп во 13 часот ќе се одржи настан по повод Денот на македонската револуционерна борба, а ќе се обрати претседателот ...
сите 282 | | | веќе видена

Од обединител на Европа, како што се појави на почетокот на неговиот мандат, францускиот претседател Емануел Макрон е на пат да стане нејзин уништувач, вели „ ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Андреа за минута заработува 80.000 динари благодарение на својот задник - сфатила дека седи на рудник со злато

Од:
До кого (е-маил):
Порака: