Карлос: Спиев многу повеќе со Роналдо отколку со мојата сопруга

2 копии
2 копии

Еден од најдобрите бекови во историјата на бразилската репрезентација, Роберто Карлос откри дека во текот на кариерата се стекнал со нераскинливо другарство со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од најдобрите леви бекови на сите времиња, бразилскиот фудбалер Роберто Карлос (46) за португалски „Canal 11“ изјави како функционираше надвор од теренот ...
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 470 | | | веќе видена

Обединетата македонска дијаспора (ОМД) ја осудува одлуката на европските лидери повторно да ја блокираат кандидатурата на Македонија за полноправно членство во ...
сите 408 | | | веќе видена

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 368 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Во домот на култура „Марко Цепенков“ во Прилеп во 13 часот ќе се одржи настан по повод Денот на македонската револуционерна борба, а ќе се обрати претседателот ...
сите 282 | | | веќе видена

На Франција треба да ѝ се каже „мерси“ за една работа - отрезнувањето на двата политички блока. Колумна на Петар Арсовски. Се чини дека исходот од самитот на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлос: Спиев многу повеќе со Роналдо отколку со мојата сопруга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: