Ученичка предала празен лист хартија на контролна задача, а кога наставникот видел што направила добила петка


Јапонската ученичка која предала празен лист хартија на кој требало да пишуваат есеј добила петка откако професорот открил што направила. Таа на белиот лист ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ученичка од Јапонија која предаде празен есеј по историја доби петка откако професорот забелажал дека го напишала со невидливо мастило. Еими Хага се послужила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јапонска ученичка која предала празен лист хартија на час по историја добила највисока оценка, откако нејзиниот професор открил дека го напишала со невидливо ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче, денеска во Владата се сретнаа со ...
сите 223 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 170 | | | веќе видена

Од највисокиот суд информираа дека одлуката по барањата за вонредно преиспитување на правосилна пресуда, поднесени од бранителите на осудениот Сеад Кочан од ...
сите 129 | | | веќе видена

Од нашите сојузници, вклучително и од пријателска Бугарија, очекуваме да помагаат, а не да одмагаат, изјави попладнево министерката за одбрана Радмила ...
сите 199 | | | веќе видена

Гоце Делчев ќе биде една од темите на разговор на средбата, која премиерот Зоран Заев ја најави со бугарскиот премиер Бојко Борисов, а која треба да се ...
сите 107 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ученичка предала празен лист хартија на контролна задача, а кога наставникот видел што направила добила петка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: