Романска инфлуенсерка заработува купишта пари заради задникот, а еве и зошто

Инфлуенсерката Андреа Василе открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм. Андреа е сопственичка на прилично голем задник со ...
| | веќе видена | слични

Алексас Морган го уновчува своето алтер-его - секси баба која сака да ги покажува своите облини. Александра која на Инстаграм позади надимакот Алексас Морган ...
| | веќе видена | слични

35-годишната Андреа Абели од Букурешт, благодарение на својот голем задник заработува 80.000 динари по една објава на Инстаграм, а некогаш и повеќе. Таа порано ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 340 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

– Скандалите на ДУИ се континуирани, но во македонското општество тие се заштитени како бели мечки, претходно од ВМРО, а сега од СДСМ. Сепак сметам дека крајот ...
сите 111 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Романска инфлуенсерка заработува купишта пари заради задникот, а еве и зошто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: