Дурловски, Јаневска, Стоилов во акцијата „Носиме надеж за Јана“

2 копии

Глобалниот координатор на непартиското движење „Ние сме Македонија“, Ана Дукоска, иницира акција „Носиме надеж за Јана“ како дел од кампањата „Направи добрина, ...
| | веќе видена | слични

Што прво забележувате на следната фотографија? Вашиот одговор го открива начинот на кој ве перцепираат луѓето околу вас. Одговори 1. ЈаболкоЈаболкото е симбол ...
| | веќе видена | слични

Останато

Од клиничката болница „Аџибадем Систина“ ги демантираат тврдењата на Габриел Бајрам, син на починатиот политичар Амди Бајрам, дека при тестирање во нивната ...
сите 274 | | | веќе видена

Денеска почна закажувањето за правење брзи тестови кои детектираат корона вирус, а интересот е толку голем што термините се пополнети до 10.ноември. Директорот ...
сите 150 | | | веќе видена

Состојбата со ширењето на коронавирусот во земјава е особено сериозна, а граѓените мора доследно да ги почитуваат мерките за заштита – носење маски, држење ...
сите 119 | | | веќе видена

- Мојот божји татко отпатува на некое подобро место. Неговите досетки и итроштини засекогаш ќе останат да живеат... Ти благодарам што од студент до последните ...
сите 47 | | | веќе видена

Ниту еден пратеник или службеник од Собранието нема да оди во изолација поради контакт со пратеничката Славјанка Петровска, која пред два дена објави на својот ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дурловски, Јаневска, Стоилов во акцијата „Носиме надеж за Јана“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: